ENKA PAZARLAMA bünyesinde, NK MARKET kapsamı ürünlerinden olan NK POWER JENERATÖRLERİ nin satış ve satışsonrası hizmetlerini sunan şirketimiz İSTANBUL İSTİF MAKİNALARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. 2004 yılında kurulmuştur.

NK Power ve SDMO jeneratörleri , İstanbul ve İzmir merkez olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Bakü (Azerbaycan), Burdur, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Kıbrıs, Muğla, Sakarya, Trabzon ve Duşanbe (Tacikistan)’deki satış noktaları ve yetkili servisleri ile, Türkiye’nin dört bir yanına ve yurt dışındaki hizmet noktalarına süratli hizmet sunuyor.

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını sürekli güncelleyen ENKA  müşterilerine etkin çözümler üretmektedir.

NK Power ve SDMO Kesintisiz ve yedek enerji ihtiyaçlarında yüksek performans ve kalitenin yanısıra, kontrol ve kumanda kolaylığı da büyük önem taşıdığı için, yeni nesil Dijital ,Dokunmatik ve Mikro İşlemci kontrol modülü ile piyasa standartlarını değiştirmeyi hedefliyor, orijinal LEROY SOMER , STAMFORD alternatör ve CUMMINS , MTU-MERCEDES , MITSUBISHI , VOLVO, JOHN DEERE ve ISUZU motor uygulamalarıyla jeneratör market konseptinin sınırlarını zorluyor.

İşletme maliyetlerinin ve çevresel kirlilik düzeyinin arttığı son yıllarda jeneratörlerde kullanılan motorların yakıt tüketimi daha da önem kazanıyor.Üstün teknoloji ürünü olan ve düşük yakıt tüketen CUMMINS , MTU-MERCEDES , MITSUBISHI , VOLVO , JOHN DEERE ve ISUZU motorları ile yüksek performans alınırken ENKA  müşterinin kesesini de düşünerek yaşamı kolaylaştırmaya ve doğaya saygıya devam ediyor. Sınırlı ve dar alanlarda yüksek performansla çalışmayı gerektiren enerji talebinin her geçen gün hızla artması ile Kompakt motorlu jeneratörlerimiz benzersiz çözümler sunmaya devam ediyor.

Kalite ve emniyet standartlarına uygun olarak tasarlanmış bu jeneratörler, şehir içi çalışma için yeterince sessiz olmaları ve kendilerini çok kısa sürede amorti etmeleri nedeni ile de tercih ediliyor.

AR-GE konusuna ağırlık veren ENKA  yaptığı yatırımların müşteri memnuniyeti olarak kendisine kısa zamanda geri döneceğinin bilinci ile, dinamik kadrosunu ve hizmet noktalarını her geçen gün daha da geliştirerek, sektörde lider isim olma yolunda başarı ile ilerlemeye devam ediyor.